GittiGidiyor 2021 Komisyon Oranları ve Komisyon Kesinti İşlemi

GittiGidiyor 2021 Komisyon Oranları ve Komisyon Kesinti İşlemi

Pazaryerleri

5

dk okuma süresi

16 Aralık 2020

GittiGidiyor 2021’de Mağaza Sahiplerinden ne kadar komisyon alıyor? Bu yazımızda GittiGidiyor Komisyon oranları ve ürün satıldıktan ne kadar süre sonra ücretinin hesaba yattığı bilgisini paylaştık.


GittiGidiyor ülkemizde e-ticaret alanında hizmet vermekte olan bir pazaryeridir. Kullanıcılarının bilmesi gereken satılan ürünlerden ayrıca GittiGidiyor’un aldığı komisyon oranıdır. Aşağıdaki tabloda sizlere bu komisyon oranlarını kategorilere ayırarak paylaştık.


GittiGidiyor 2021 Komisyon Oranları


Komisyon Kesintisi Nasıl Tahsil Edilir ?

Gittigidiyor.com tamamlanan her sipariş için, müşteri veya sistem tarafından onaylanmasından itibaren 7 gün sonra komisyon tutarı kesintilerini yaparak satıcıların ödemelerini gerçekleştirmektedir.Tüm Pazaryerlerini Tek Panelden Yönetin !

Sopyo Sizlere;

N11HepsiBuradaGittiGidiyorTrendyol ve Akakçe gibi pazaryerlerini tek bir panel üzerinden yönetim imkanı verir. Ürününüzün tüm pazar yerlerindeki güncel stok,fiyat ve sipariş yönetimlerini denemek için hemen sizde Sopyo’ya kayıt olun. 14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Sopyo IdeaSoft entegrasyonu ile işleriniz hızlansın, hayatınız kolaylaşsın!

www.sopyo.com Linkine tıklayarak hemen ücretsiz denemeye başlayın.


YAZAR

Sopyo

İçerik Üreticisi

İÇİNDEKİLER